Semináře a kurzy

home_banner.jpg

"Proč některé věci nevycházejí?"

Děláte vše možné, ale přesto se vám nedaří zrealizovat svá přání, sny, plány nebo průběh určité situace? Opakují se vám  nepříjemné životní situace,  přestože na jejich zlepšení pracujete, řešíte je, vzděláváte se, ale výsledek je jiný? Máte pocit selhání, přestože jste do přípravy určitého aktu dali maximum a on zase nevyšel? Pak na semináři poznáte svá vnitřní podvědomá omezení, která vám v tom brání. A společně je odstraníme.

"Příprava předškoláka"

Připravit dítě na školu je jedním z nejdůležitějších a nejobávanějších kroků v životě rodiče. Na semináři se naučíte, jak své dítě připravit po stránce, praktické, sebeobslužné, motorické a hlavně psychické. Jak se máte na školu psychicky připravit i vy. Co očekávat a čeho se nebát? Dozvíte se, jestli nemáte v sobě skryté pochybnosti a jak s nimi máte pracovat, abyste svému dítěti byli dobrou psychickou podporou. A dokázali mu doma vytvořit vstřícné a podporující prostředí.

"Já rodič"

Každému správnému rodiči na svých dětech velmi záleží. Někdy ale má při výchově obavy, jestli dělá určité věci správně? Jestli není moc přísný nebo moc hodný? Naráží i na nová témata, se kterými se dosud nepotkal a neví si s nimi rady. Na semináři se naučíme dobře porozumět svým dětem i sami sobě. Naučíte se efektivní komunikaci a spolupráci v rodině. Odstraníte své skryté překážky, abyste vy i vaše děti vedli šťastný, harmonický a radostný život.

"Chci být jiný"

Každý člověk chce přirozeně zažívat radost z vlastního života, ze vztahů, z práce. Pokud se mu radosti nedostává, dělá různé kroky, aby se situace zlepšila. Někdy se ale stává, že tyto kroky jsou nešťastně nasměrované a vedou opačným směrem. Čím více se pocit radosti oddaluje, tím více je člověk v chaosu a v nespokojenosti. Výsledkem bývají ještě větší nezdary, nespokojenost osobní, ale i celého okolí. Dotyčný si je vědom, že chce být jiný! Ale stále mu to nejde! Někdy mu docházejí síly a začíná rezignovat. Na semináři rozklíčíme, co je důvodem vašich nezdarů. Najdeme způsob, jak se z nich dostat? Jak nové informace aplikovat do života, aby se váš život navrátil do rovnováhy, radosti a harmonie.

...a jakékoliv další téma semináře připraveného na míru, dle vaší aktuální potřeby a vašich možností

Možná vás trápí jiné téma a rádi byste s ním chtěli pomoci.

Možná pracujete s lidmi, kterým byste rádi pomohli a nevíte, jak.

Napište mi svá přání. A dle vašich potřeb vytvoříme seminář na přání.

Forma semináře/kurzu:

Dle vašeho přání může probíhat setkání: osobní, individuální, skupinové nebo on-line.

Těším se na vás!

Jaroslava Horáková