Jak lidé hodnotí moji práci

Jana

Paní terapeutku, Mgr. Jaroslavu Horákovou, jsem vyhledala na doporučení kamarádky, protože jsem cítila, že si potřebuji vyřešit svá hluboká vnitřní témata. Hned úvodní telefonát ve mně vyvolal pocit důvěry a také přehled o tom, jak terapie bude probíhat, tedy jsem přesně věděla, do čeho jdu.

A intuice mě nezklamala – hned od prvního momentu jsem se cítila velmi příjemně a bezpečně, což je v terapii pro mě důležité. Každé sezení otevřelo jiné téma, které bylo potřeba v tu chvíli řešit.

Odcházím vždy s pocitem lehkosti a opět větším sebepoznáním a hlubším vhledem do sebe samé.

reference01.png

Jiří

Často jsem měl problémy s dokončováním činností, práce, projektů a nebo slibů. Moje přítelkyně pomalu začala ztrácet ve mně důvěru. V ten moment jsem začal hledat pomoc.

Díky paní Horákové jsme přišli na to, že příčinou „nedokončování“ je strach z promarnění potencionálních příležitostí.

Tento postoj jsem převzal od otce, jemuž v dětství bylo zakazováno jít si vlastní cestou, studovat vysněnou školu, bydlet na vysněném místě.

Pro něj znamenalo: Nemá smyl se snažit, věci dokončovat, stejně nikdy nebudu mít, po čem sním.

A já jsem tento postoj od táty podvědomě převzal. Tímto vhledem, za který opravdu děkuji, jsem si věci přebral, srovnal a začal dělat úplně jinak.

Jiří

Karolina

Jaruška je pro mě zosobněním klidu a pohody vždy s úsměvem. Zároveň však průvodcem, který odkryje pravdu do nejvyšších niterností – nekompromisně.

Pro mě osobně je tato kombinace naprosto uzdravující. Jelikož sama neumím ve svých jednáních mnohdy odkrýt pravdu, vím, že na cestě za poznáním je její průvodcovství to, co mi vyhovuje a pomáhá. Všem, kdo chtějí rozklíčovat neduhy na životě nebo různá zacyklení, …nazvěme to každý, jak chceme, Jarušku doporučuji a to dokonce i v této zvláštní době.

Můžete se totiž setkat on-line a přesto se vše zvládne. Obrovský dík, této dámě.

Se srdcem na dlani...

reference02.png

Vojtěch

Do poradny paní Horákové jsem přišel kvůli své plachosti. Začal jsem si ji uvědomovat v dospívání. Hraničila až s nepříjemnou stydlivostí. Záměrně jsem se vyhýbal situacím, kde bych se musel konfrontovat s určitým typem lidí. Během sezení v poradně vyšlo najevo, že svou jemnost a citlivost považuji za zranitelnou a bojím se, aby ji silnější jedinci nevyužili proti mně. Tento strach vznikl díky zkušenosti z dětství, kdy jsem kvůli své důvěřivosti byl okraden dospělým člověkem. Do poradny jsem chodil opakovaně. Pracovali jsme na uvolnění tohoto strachu, sebedůvěře a později na pocitu rovnocennosti. Jsem rád, že jsem tato sezení absolvoval, mohu jen doporučit. Hodně se mi ulevilo v osobním i pracovním životě.

Vojtěch

reference03.png
reference08.png

Tereza

Paní Jarušku jsem navštívila během svého druhého těhotenství. Můj první porod byl velmi náročný a já věděla, že potřebuji před porodem vyčistit nějaké bolesti a traumata, aby mohl proběhnout přirozeně. Protože jak myslíme, tak i rodíme.

Jaruška mi pomohla najít klíčovou bolest způsobenou v dětství. Traumata jsem si díky Jarušce pojmenovala, zpracovala a díky tomu prožila nádherný transformující a nezapomenutelný porod.

Děkuji, Jaruško.

reference06.png
reference04.png

Monika

Na Jarušku jsem dostala doporučení od mojí duly, když mě těsně po porodu trápila nespavost. Potřebovala jsem ošetření co nejdříve a Jaruška mi vyšla vstříc.

Spolu jsme tomu přišly na kloub. Od té doby to bylo lepší a lepší a já se konečně mohla plně věnovat synovi.

Určitě doporučuji!

reference05.png
reference07.png

chirurg

Jsem chirurg v jedné německé klinice. Mou hlavní pracovní náplní jsou operace. V poslední době se mi objevilo mravenčení a třesy levé ruky. Pro chirurga je toto zjištění katastrofální. Hledal jsem způsoby, jak problém odstranit. Z důvodu anonymity jsem zvolil alternativní terapii.

V poradně paní Horákové jsme přišli na souvislosti s pocity viny. Z toho, že často a na dlouho opouštím manželku, z ambicí na klinice, které nemohu zcela realizovat, z kombinace osobního života a kariéry. Po terapii se ruka začala zahřívat, přestala třást a zlepšil se v ní cit. K jejímu úplnému uzdravení jsem ale musel hodně věcí přehodnotit, vykomunikovat a změnit.

Děkuji za podporu a objasnění.