top of page

Reference

reference01.png

Jiří

Často jsem měl problémy s dokončováním činností, práce, projektů a nebo slibů. Moje přítelkyně pomalu začala ztrácet ve mně důvěru. V ten moment jsem začal hledat pomoc.

Díky paní Horákové jsme přišli na to, že příčinou „nedokončování“ je strach z promarnění potencionálních příležitostí.

Tento postoj jsem převzal od otce, jemuž v dětství bylo zakazováno jít si vlastní cestou, studovat vysněnou školu, bydlet na vysněném místě.

Pro něj znamenalo: Nemá smyl se snažit, věci dokončovat, stejně nikdy nebudu mít, po čem sním.

A já jsem tento postoj od táty podvědomě převzal. Tímto vhledem, za který opravdu děkuji, jsem si věci přebral, srovnal a začal dělat úplně jinak.

Jiří

reference02.png

Vojtěch

Do poradny paní Horákové jsem přišel kvůli své plachosti. Začal jsem si ji uvědomovat v dospívání. Hraničila až s nepříjemnou stydlivostí. Záměrně jsem se vyhýbal situacím, kde bych se musel konfrontovat s určitým typem lidí. Během sezení v poradně vyšlo najevo, že svou jemnost a citlivost považuji za zranitelnou a bojím se, aby ji silnější jedinci nevyužili proti mně. Tento strach vznikl díky zkušenosti z dětství, kdy jsem kvůli své důvěřivosti byl okraden dospělým člověkem. Do poradny jsem chodil opakovaně. Pracovali jsme na uvolnění tohoto strachu, sebedůvěře a později na pocitu rovnocennosti. Jsem rád, že jsem tato sezení absolvoval, mohu jen doporučit. Hodně se mi ulevilo v osobním i pracovním životě.

Vojtěch

reference03.png
reference08.png
reference06.png
reference04.png
reference05.png
reference07.png

chirurg 

Jsem chirurg v jedné německé klinice. Proto si nepřeji být jmenován. Mou hlavní pracovní náplní jsou operace a pracovním nástrojem jsou ruce. Jenže v poslední době mně začalo mravenčení levé ruky a postupně i mírné třesy. Pro mne jako chirurga to bylo katastrofální zjištění. Z důvodu anonymity jsem se zatím rozhodl pro alternativní léčení.

V poradně paní Horákové jsme přišli na to, že tento problém souvislosti s mým osobním životem. Přestože má radost z prestižního místa na zahraniční klinice byla ohromná, v skrytu duše jsem trpěl pocity viny, že často opouštím svou ženu, se kterou mám velmi hezký vztah. Při terapii jsem si uvědomil, jaké nastavení v sobě potřebuji změnit.....  Po terapii se ruka začala prokrvovat a zahřívat. To mi dodalo optimizmu... K jejímu úplnému uzdravení jsem ale musel ještě pár svých osobních a rodinných rozhodnutí vykomunikovat a doladit, abychom doma byli oba v souladu. Po několika dnech se ruka začala zlepšovat!

Nyní jsem zpět na klinice a Magistře Horákové velmi děkuji! Mohu jen doporučit.

bottom of page