"Proč některé věci nevycházejí?

Aktualizováno: 26. 3. 2021

Momentálně on line Seminář. Vhodné i pro páry, jednotlivce - dle dohody zvolíme i další termín.

Odkaz na živé vysílání:

https://instagram.com/stories/kineziologieonebrain/2520436002382637048?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1osgtat7lhw7o


"Proč některé věci nevycházejí? Sobota - 13.3. 2021, 10:00 - 14:00 hod, cena 1550,- Kč ( individuální seminář 2800,- Kč)

Budeme pracovat s událostí, na kterou jste se velmi dobře připravovali např. četbou knih, absolvováním kurzů, posloucháním odborných videí a ona přesto nevyšla, nepovedla se, probíhala úplně jinak. Může jít o událost "běžnou" až po velmi náročnou, jako např. problém s otěhotněním, průběh porodu, pocit selhání v roli rodiče, selhání v partnerském vztahu, v práci, ve svém osobním životě.

Důvodů, proč věci, na které se připravujete a ony vůbec nevyjdou, může být více:

Např. jste téma mohli velmi dobře pochopit na vědomé úrovni ( podrobnosti, postupy co a jak máte dělat ), ale pokud nedošlo k úplnému propojení s emoční úrovní a s podvědomím, daná událost selhala. Nebo se vám v rodině, nebo v celém rodě opakuje podvědomý vzorec chování, myšlení, který potřebujete pochopit a odstranit. Jinak si opět budete blokovat úspěšný průběh vysněné životní situace, události, úspěchu, radosti, hojnosti, partnerského vztahu, atd.

Na semináři se budeme zabývat i situací, která se vám v životě opakuje nebo vás stresuje a vy s ní nemůžete pohnout.

U všech vašich témat vyhledáme příčiny neúspěchů, podvědomých bloků, převzatých vzorců chování, které vás omezují a najdeme k nim řešení. Spoustu věcí pochopíte a uchopíte do svých rukou. Naučíte se být v souladu se svým vědomím i podvědomím tak, aby vám věci, sny a přání vycházely.

Těším se na vás!

Jaroslava
Závazná přihláška+GDPR
.docx
Download DOCX • 21KB
13 zobrazení0 komentářů