top of page

Jak přežít vedle "toxického" člověka?

Myslím, že každý z nás zažívá situaci, kdy musí dlouhodobě pobývat vedle člověka, který je „toxický“. To znamená, že se u něj projevují některé z těchto reakcí: emoční nevyrovnanost, nestabilita, nesnášenlivost, agresivita, závist, žárlivost, panovačnost, špatná nebo žádná komunikace, jakákoli negativita, atd.

Může se jednat o člena rodiny, bývalého partnera, kolegu v práci, člena nějakého spolku, sportovního oddílu, atd.

Děsí Vás už předem setkávání a komunikace s takovýmto člověkem? Bere Vám sílu a energii?


Pokud ano, potřebujete zjistit:

1/ Co Vás u takového člověka dráždí? Jaká emoce? Jaká situace? A proč?

Odpověď je: Protože cokoli vás na tom člověku dráždí souvisí s nějakými vašimi špatnými zkušenostmi z minulosti nebo z dětství. Nemusíte si je vůbec uvědomovat. Ale emoce a negativní vzpomínky jsou uložené v podvědomí a když se objeví nějaká situace, která je znova otevře, necítíte se dobře a vůbec nechápete proč? A pokud se Vaše reakce stupňuje nebo opakuje, je potřeba s ní pracovat.

2/ Potřebujete pochopit, onoho člověka, proč se tak chová a přijmout to. Jak to praktikovat si také ukážeme v poradně.

3/ Naučte se používat techniky, potřebné k jednání s tímto člověkem.


V poradně kineziologie zmapujeme Vaše emoce, popíšeme je, nalezneme dobu jejich vzniku. Propojíme potřebné souvislosti s různými situacemi, s lidmi a událostmi. Pak rozpustíme Vaše původní reakce a emoční bloky. A nahradíme je Vašimi prospěšnými emocemi a reakcemi, se kterými rezonujete a jste v souladu. Čím dříve budete situaci řešit, tím dříve se budete cítit dobře.

Tak neváhejte a přijďte! Těším se na Váš příběh a jeho vyřešení!8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page